Warszawa – zmiana terminu

Podziel się

Wiemy, że tak jak my, nie możecie się doczekać kolejnej wystawy DINOZAURY W TRÓJWYMIARZE i zapewniamy, że dokładamy najwyższych starań, by nadchodzące wystawy były równie wspaniałe i bezpieczne, jak ich dotychczasowe edycje. Nie mamy jednak wpływu na czynniki losowe. Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w regionie zmuszeni jesteśmy przesunąć termin wystaw w Warszawie na termin późniejszy, o którym poinformujemy wkrótce.

Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim wystawcom, zwiedzającym i pracownikom Grupy MTP w każdym obszarze, jest dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego z najwyższą starannością przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych oraz wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) związanych z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19.

Bilety zakupione na wystawę w Warszawie zachowują swoją ważność i będą mogły zostać wykorzystane w nowym terminie. Posiadane bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres email: info@tobilet.pl