Warszawa, 20-21 listopada

Podziel się

Do tej pory oglądane w książkach, potem w postaci bajek i filmów na ekranie, a także w plenerze, w formie olbrzymich modeli. Dinozaury – teraz do ich świata będą mogli się przenieść mali i duzi za sprawą wystawy obrazów „DINOZAURY w trójwymiarze”, która zagości na terenie EXPO XXI w Warszawie tylko w ten jeden weekend – 20 i 21 listopada 2021r.

Centrum EXPO XXI Warszawa,
ul. Prądzyńskiego 12/14


20-21.11.2021
Sobota 10:00 - 17:00 
Sobota 10:00 - 16:00 

Rodzice doskonale wiedzą, że praktyczne każde dziecko przechodzi czas wielkiej fascynacji dinozaurami – najczęściej w wieku przedszkolnym. Tysiące pytań, a często bogata wiedza i wygłaszane przez maluchy z pamięci niesamowite nazwy – każdy na pewno zna jakiegoś fana tych prastarych gadów.

W prezentowanych na wystawie obrazach, dzięki specjalnym okularom 3D, widać doskonałą iluzję przestrzeni i zwierząt. Jedno jest pewne: emocje będą towarzyszyć każdemu, bez względu na wiek! Bo jak tu nie spojrzeć w oczy legendarnemu tyranozaurowi i stanąć obok tarbozaura? W ten sam sposób będzie można również poznać dromeozary, gigantozaury, czy dilofozaury oraz wiele innych słynnych prehistorycznych gadów – łącznie blisko 50 obrazów - ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców.
Dzięki efektowi trójwymiarowości osobniki wyglądają jak żywe i chcą wyjść z ram obrazów.
Gwarantujemy: bicie serca przyspieszy. Każdemu!

W tym samym czasie odbędą się targi HOBBY Warszawa, które udowadniają, że z pasji się nie wyrasta..
W programie kilka stref tematycznych, między innymi: strefa modelarstwa, druku 3D oraz klocków LEGO, które z pewnością przyciągną prawdziwych profesjonalistów, pasjonatów oraz osoby, które chcą odkryć nowe hobby.

Więcej informacji na https://www.targihobby.pl/pl/o-wydarzeniu/warszawa/ 

 

 

Bilety na "DINOZAURY w trójwymiarze" w sprzedaży na