Poznań - wkrótce nowy termin

05.10.2020 09:29:57

Podziel się

Prehistoryczne gady wracają do Poznania! Obejrzyj je w trójwymiarze!

Wiemy, że tak jak my, nie możecie się doczekać kolejnej wystawy DINOZAURY W TRÓJWYMIARZE i zapewniamy, że dokładamy najwyższych starań, by nadchodzące wystawy były równie wspaniałe i bezpieczne, jak ich dotychczasowe edycje. Nie mamy jednak wpływu na czynniki losowe. Dlatego w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną w regionie zmuszeni jesteśmy przesunąć termin wystawy w Poznaniu na termin późniejszy, o którym poinformujemy wkrótce.

Zapewnienie bezpieczeństwa wszystkim wystawcom, zwiedzającym i pracownikom Grupy MTP w każdym obszarze, jest dla nas absolutnym priorytetem. Dlatego z najwyższą starannością przestrzegamy wszystkich przepisów prawnych oraz wytycznych Głównego Inspektoratu Sanitarnego (GIS) związanych z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19.

Bilety zakupione na wystawę w Poznaniu zachowują swoją ważność i będą mogły zostać wykorzystane w nowym terminie. Posiadane bilety można także wymienić na voucher do wykorzystania na dowolne wydarzenie sprzedawane poprzez stronę www.tobilet.pl. Jeśli zdecydujecie się Państwo na wymianę biletu, prosimy o kontakt zwrotny na adres email: info@tobilet.pl.

 

O wystawie:

 

Świat dinozaurów w zupełnie nowej odsłonie. Wystawa obrazów „Dinozaury w trójwymiarze” będzie nie tylko ciekawą lekcją, ale też niezwykłą przygodą dla małych i dużych.

Oprócz najbardziej znanego Tyranozaura, na wystawie zagości wiele innych gadów prehistorycznych. Będzie można zobaczyć tarbozaury, dromeozaury, gigantozaury, dilofozaury. Dzieci poznają ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców.

Wszystko to w ciekawej formie 3D, oglądane przez specjalne okulary, dzięki którym dinozaury będą wyglądać jak ożywione, tworząc iluzję jakby wychodziły z obrazów! Efekt trójwymiarowości robi niesamowite wrażenie nie tylko na dzieciach, ale również na ich opiekunach.

Daj się ponieść emocjom!

 

Skorzystaj już teraz z tańszej przedsprzedaży biletów oraz kup bilet na parking na terenie targów.

Dzieci do 3 roku życia mają bezpłatny wstęp - koniecznie odbierz bilet dla dziecka za 0 zł

Bilet ulgowy przysługuje dzieciom w wieku 3-7 lat, oraz posiadaczom ważnej legitymacji szkolnej, studenckiej, emeryta, rencisty lub karty dużej rodziny. Przy wejściu na wystawę należy okazać w/w dokument upoważniający do ulgi.

 

 

Rodzaj biletu jednorazowego na Wystawę Dinozaurów w 3D  cena jednostkowa brutto (online VAT 8%)
Wystawa - Bilet normalny w przedsprzedaży (online)            32,00 zł 
Wystawa - Bilet ulgowy* w przedsprzedaży (online)            28,00 zł 
Wystawa - Bilet normalny (online) lub vouchery w kasach             35,00 zł 
Wystawa - Bilet ulgowy* (online) lub vouchery w kasach            32,00 zł