Poznań 12-13 i 19-20 czerwca

Podziel się

Już 12-13 oraz 19-20 czerwca na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich przeniesiesz się do świata wystaw 3D i zobaczysz szczegóły, których wcześniej nie byłeś w stanie dostrzec.

Poznań 
Termin: 12- 13 czerwca oraz 19-20 czerwca 2021

Godziny otwarcia: 

Sobota: 10-18
Niedziela: 10-17

Lokalizacja: Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon nr 2

Wejście od ul. Głogowskiej, Brama 9
Naprzeciw Dworca Zachodniego

 

Chodzenie do muzeów nie jest czynnością codzienną, a jeśli już wybieramy się do galerii to po to, by podziwiać dzieła, które pozostaną w pamięci na zawsze. Już niedługo na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich będzie można obejrzeć dwie wystawy jednocześnie.

Na Terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędzie się wydarzenie, które z pewnością stawia na interakcję między dziełem sztuki, a widzem. Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć obrazy zaskakujące swoją nietypową formą - przestrzeń wypełni sztuka przedstawiona w trójwymiarze. Załóż okulary 3D i zobacz świat dinozaurów w całkowicie nowej odsłonie. Spójrz w oczy jednemu z największych drapieżników lądowych lub stań obok roślinożercy z nadzwyczajnie długą szyją.

Podczas tej prehistorycznej wycieczki poznasz ponad 30 gatunków legendarnych dinozaurów, a trójwymiarowy efekt na pewno przyśpieszy bicie serca!

Wizyta na wystawie 3D to prawdziwie artystyczna i rozrywkowa uczta, a zwiedzanie poprzedzone wprowadzeniem przewodnika oraz opisy, które nie pozwolą przejść obojętnie obok prezentowanych dzieł sztuki i okazów, pozwolą wczuć się w klimat i spowodują, że zechcecie zgłębić ich historię. 

W tym samym czasie odbędzie się również wystawa IMPRESJONIŚCI 3D podczas której zostaną przedstawione dzieła najbardziej znanych malarzy impresjonizmu i postimpresjonizmu.

https://impresjonisci3d.pl/pl/najblizsze-wystawy/poznan-12-13-i-19-20-czerwca/ 

 

KUP BILET