Kraków 26-27.09.2020

13.08.2020 09:13:20

Podziel się

Do tej pory oglądane w książkach, potem w postaci bajek i filmów na ekranie, a także w plenerze, w formie olbrzymich modeli. Dinozaury – teraz do ich świata będą mogli się przenieść mali i duzi za sprawą wystawy obrazów „DINOZAURY w trójwymiarze”, która zagości na terenie EXPO KRAKÓW tylko w ten jeden weekend – 26 i 27 września 2020r.

Rodzice doskonale wiedzą, że praktyczne każde dziecko przechodzi czas wielkiej fascynacji dinozaurami – najczęściej w wieku przedszkolnym. Tysiące pytań, a często bogata wiedza i wygłaszane przez maluchy z pamięci niesamowite nazwy – każdy na pewno zna jakiegoś fana tych prastarych gadów.

 

W prezentowanych na wystawie obrazach, dzięki specjalnym okularom 3D, widać doskonałą iIuzję przestrzeni i zwierząt. Jedno jest pewne: emocje będą towarzyszyć każdemu, bez względu na wiek! Bo jak tu nie spojrzeć w oczy legendarnemu tyranozaurowi,  stanąć obok tarbozaura? Będzie można w ten sposób poznać także dromeozary, gigantozaury, czy dilofozaury oraz wiele innych słynnych gadów prehistorycznych – łącznie blisko 50 obrazów i ponad 30 gatunków drapieżników i kilka gatunków roślinożerców. Każdy zawiera merytoryczny opis podany w sposób, który nie pozwoli obojętnie przejść wobec prezentowanych okazów i spowoduje, że zwiedzający zechce zgłębić jego historię. Dzięki efektowi trójwymiarowości osobniki wyglądają jak żywe i chcą wyjść z ram obrazów. Gwarantujemy: bicie serca przyspieszy. Każdemu!

Bilety do kupienia online na stronie www.ToBilet.pl – do 20 września tańsze bilety w przedsprzedaży. Bilet trzeba pobrać również dla dzieci do lat 3, posiadających wstęp bezpłatny.

 

KUP BILET: