Karpacz 17-18 lipca, Hotel Gołębiewski

Podziel się

Już 17-18 lipca w Hotelu Gołębiewski przeniesiesz się do trójwymiarowego świata i poznasz kilkadziesiąt gatunków dinozaurów w nietypowej formie.

Karpacz
Termin: 17 - 18 lipca 2021 

Godziny zwiedzania: 

Sobota: 10:00 - 18:00
Niedziela: 10:00 - 18:00

Lokalizacja: Hotel Gołębiewski, 7 piętro, sala 7.38 

Dinozaury nie mają sobie równych, fascynując dzieci szczególnie w wieku przedszkolnym.
Wystawa DINOZAURY 3D jest idealnym momentem na spotkanie z prehistorią.
Przedstawienie blisko 50 gatunków tych prastarych gadów w wersji 3D, pozwala młodym odkrywcom przenieść się do świata, w którym te niezwykłe zwierzęta wyglądają jak żywe.

Na terenie Hotelu Gołębiewski odbędzie się wydarzenie, które nie tylko stawia na interakcję między obrazem,
a widzem, ale jest również wspaniałą lekcją przyrody oraz wyprawą do jurajskiego świata, podczas której najmłodsi będą mogli poznać kilkadziesiąt gatunków dinozaurów i stanąć oko w oko z prawdziwymi drapieżnikami.  

Hotel Gołębiewski w Karpaczu to blisko 900 pokoi, w tym: apartamenty, apartamenty rodzinne oraz rozbudowane centrum kongresowe z blisko 30 salami konferencyjnymi. Położony u podnóża najwyższego szczytu Karkonoszy – Śnieżki, ze względu na swoją lokalizację z roztaczającą się wokół malowniczą panoramą gór, stanowi doskonałe miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi oraz na formalne lub nieformalne spotkania biznesowe.

 

 

W tym samym czasie w Hotelu Gołebiewski odbędzie się wystawa IMPRESJONIŚCI  i POSTIMPRESJONIŚCI w 3D, podczas której będzie można podziwiać w trójwymiarze dzieła najznakomitszych malarzy tego okresu. 
https://impresjonisci3d.pl/pl/najblizsze-wystawy/karpacz-17-18-lipca-hotel-golebiewski/ 

 

Strona www: https://www.golebiewski.pl/karpacz

https://www.facebook.com/HotelGolebiewskiKarpacz/

 

SPRZEDAŻ BILETÓW :